Merak Ettikleriniz

GOBBİS HAKKINDA:

Gobbis Nedir?
Gobbis eve giden en keyifli yoldur. Gobbis birbirinden özel ürünleri ve şık tasarımları üyelerine özel avantajlarla sunan ayrıcalıklı bir alışveriş ortamıdır.

Gobbis'e Neden Üye Olmalıyım?
Sınırlı sayıdaki seçkin ürünleri, ilginizi çekecek birbirinden şık tasarımları ve markaları size özel avantajlarla bir arada bulabileceğiniz için üye olmalısınız. Üstelik bunların hepsine yorulmadan, mağaza gezmeden keyifli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Gobbis Nasıl Çalışır?
Gobbis internet üzerinden satış yapar ve internet dışında başka bir mağazası bulunmamaktadır.

Bilgilerim Güvende mi? Bilgilerimin Güvenli Olduğundan Emin Olabilir miyim?
GOBBİS, üyelik aşamasında ve daha sonrasında üye ve kullanıcılarından kişisel bilgilerini isteyebilir. Bu bilgiler müşterilerimize etkin ve kaliteli hizmet sunmak, çeşitli ürün ve hizmetlerin pazarlama faaliyetinde bulunmak, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetleri düzenlemek, irtibat kurmak, bilgi güncellemek ve benzeri amaçlarla kullanılacaktır. Gobbis.com, bu amaçlar dışında hiçbir amaçla kullanılmacağını, verilerin ilgili kanun ve hükümler uyarınca korunacağını taahhüt eder. Bu konuda daha detaylı bilgi almak için sitemizdeki Gizlilik İlkeleri ve Üyelik & Gizlilik Sözleşmesinin ilgili maddelerini okuyabilirsiniz.

E-Posta Listesinden İstediğimde Ayrılabilir miyim?
GOBBİS, aksi talep edilmediği sürece düzenli veya düzensiz olarak bilgilendirme e-postaları gönderebilmektedir. Bu e-postalarda GOBBİS ya da üçüncü kişilerin tanıtımlarına yer verilebilmektedir. Üyeler diledikleri zaman, alınan e-postalardaki yönlendirmeleri kullanarak bu bilgilendirmenin durdurulmasını talep edebilirler, GOBBİS bu talepler kendi sistemine ulaştığında üyelerine e-posta gönderimini durdurmak üzere gerekli tedbiri alacak ve gereğini yapacaktır.

ÜYELİK KOŞULLARI:

Üyelik Ücretli Mi?
Gobbis'e üye olmak ücretsizdir.

Nasıl Üye Olabilirim?
Gobbis'e üye olmak için internet sayfamızda bulunan üye ol seçeneğini tıklamanız ve sizden istediğimiz birkaç kısa bilgiyi doldurmanız yeterlidir.

Üyelik Şifremi Unutunca Ne Yapmalıyım?
İnternet sayfamızda yer alan Hesabım linkinden şifremi unuttum seçeneğine tıklayarak yeni şifre oluşturabilirsiniz.

ARKADAŞ DAVETİ:

Arkadaş Daveti Nedir?
Gobbis'in size yaşattığı ayrıcalıkları ve sunduğu fırsatları arkadaşlarınızın da yaşamasını isterseniz onlara sitemize üye olmaları için davet yollayabilirsiniz.

Arkadaş Davetini Nasıl Yapacağım?
İstediğiniz zaman sitemizin ana menüsünde yer alan “Arkadaşını Davet Et” bölümüne tıklayarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

KAMPANYALAR:

Kampanyaların Süresi Nedir?
Kampanyalarımızın süresi stok ve talep durumuna göre değişebilir. İlginizi çeken kampanyaları kaçırmamak için sitemizde yer alan kampanya sürelerini gösteren sayaçları takip etmenizi öneririz.

Kampanyalardan Nasıl Haberim Olacak?
Seçkin markaları ve ürünleri Gobbis aracılığıyla daha avantajlı hale getirecek kampanyalarımız düzenli olarak mail ile size bildirilecektir.

SİPARİŞLER:

Ürünleri Sepetimde Ne Kadar Tutabilirim?
Sunduğumuz fırsatlardan tüm üyelerimizin eşit olarak yararlanmasını sağlamak amacıyla seçilen ürünler üyelerimizin sepetlerinde maksimum 45 dakika süre ile bekletilmektedir.

Siparişlerimi Nasıl Takip Edebilirim?
Siparişlerinizi Hesabım sayfasındaki Siparişlerim linkinden takip edebilirsiniz.

Sipariş İçin Gerekli Adresimi Değiştirebilir Miyim?
Siparişinizi sonuçlandırmadan, adreslerinizi hesabım bölümünden istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Ayrıca sipariş esnasında da dilerseniz farklı bir adrese teslimat seçeneğini kullanarak yeni bir adres oluşturabilirsiniz.

Siparişlerim Farklı Kampanyalardan da Olsa Birlikte Sipariş Edebilir Miyim?
Farklı kampanyalara ait ürünleri aynı sepette birleştirebilir ve tek seferde satın alabilirsiniz.

Satın Aldığım Ürünü Erken Göndermeniz mümkün Mü?
Ürün sevkiyatımız 3 iş günü içinde anlaşmalı kargo firmasına teslim edilerek yapılmaktadır.

ÖDEME:

Hangi Ödeme Şekilleri ile Alışveriş Yapabilirim?
Kredi kartı ve Havale/EFT ile ödeme yapabilirsiniz.

Banka Bilgilerimiz:
Ödeme yapabileceğiniz hesap bilgileri aşağıdaki gibidir.

Alıcı: FERRUH ÇELİK
Garanti Bankası Nişantaşı Şubesi
Şube Kodu : 132 Hesap No : 6684786
IBAN No : TR34 0006 2000 1320 0006 6847 86